Dlouhé zdravé vlasy jsou luxusem, který si ne každá žena může dovolit. Nezapoměňte, že vzhled vlasů je Vaši vizitkou. Málo žen si uvědomuje, že okolí nás vnímá prvním pohledem směřujícím nejčastěji na obličej a účes. Zdravé a odolné vlasy jsou znakem správné osobní péče. Dá se říct, že dlouhé vlasy může nosit každý. Rysy obličeje a kvalita vlasů následně ovlivňují, jaký účes a střih zvolit. Dlouhé vlasy jsou velmi přitažlivé a elegantní i v časech když nejsou zrovna módním hitem. Pokud letí krátké sestřihy, neznamená to, že jej musíte mít taky i za cenu toho, že by Vám sestřih neseděl. Věnujte svým vlasům dostatek času, zaručeně se odměny dočkáte brzy. Nechte svoje dlouhé lasy zazářit. Mějte na vědomí, že culík je sice častou metodou účesu, ale ne vždy tou nejvhodnější. Vždyť s dlouhými vlasy se dá tolik experimentovat! My vám ukážeme krásné účesy pro dlouhé vlasy.

Účesy pro dlouhé vlasy rady

Připravily jsme pro vás čtyři rádi, které vám mohou usnadnit situaci, když budete vybírat účesy pro dlouhé vlasy. Účesy pro dlouhé vlasy známe v mnoho variantách, ale znát základní poučky je důležité.

1) Pokud nechce podstoupit radikální změnu ve Vašem účesu a dáváte přednost něčemu decentnímu, doporučujeme začít s jemným natáčením vlasů, ofinkou, barvením či vlasovými doplňky.

2) Pokud máte mastné, nezdravě vypadající, či zničené vlasy tak ani ten nejhezčí účes nesplní svůj účel. Kvalita vlasů je ovlivňována velkou spoustou vlivů, které vycházejí z nejen okolí ale i z nás. Proti těmto nežádoucím vlivům a jejich účinkům se můžeme bránit pomocí vlasové kosmetiky. Šampón samotný Vašim vlasům nestačí. Dopřejte jim něco víc. Správnou volbou je balzám nebo kúra. Pro náročnější výživný zábal, který dodá Vašim vlasům většinu toho, co potřebují. Účesy pro dlouhé vlasy vyžadují obvykle důkladnou péči.

3) Dlouhé vlasy jsou vhodné pro ženy, které mají vlasy spíše hustější. Když vybíráte účesy pro dlouhé vlasy, zamyslete se na tím jak máte husté vlasy. Pokud se nespokojíte s přírodními vlasy a barvíte si je, nezapomeňte, že je vždy lepší vlasy ztmavit než zesvětlit.

4) Rovné vlasy: Nejjednodušší a zároveň nejoblíbenější styl je pěšinka uprostřed či na straně. Dá se říct, že je to základ, ke kterému je možno přidat ofinku. Jakou? To už záleží jen na Vás. Ofinku můžete zvolit rovnou, šikmou či schovanou za ušima. Pro rovné vlasy doporučujeme modeláž pomocí pramínků v přírodních odstínech.
Kudrnaté vlasy: Husté a neupravené vlasy dlouhé vlasy vyvolávají často pocit těžkopádného vzhledu. Je dobré je sestříhat do vrstev, čímž dosáhneme jejich optické modelace. Doporučujeme používat barvy s vysokým barevným leskem, protože kudrnaté vlasy se modeluji za pomoci světla.

Účesy pro dlouhé vlasy -- fotogalerie

Na závěr jsme připravily několik galerií, kde najdete účesy pro dlouhé vlasy. Účesy pro dlouhé vlasy můžete zhlédnout v celkem třech videích. Ve videích uvidíte spoustu inspirace pro účesy pro dlouhé vlasy.

Účesy pro dlouhé vlasy 1

Účesy pro dlouhé vlasy 2

Účesy pro dlouhé vlasy 3