Pokud máte krátké vlasy, máte velkou výhodu v tom, že se o vlasy nemusíte příliš starat. I proto jsou oblíbené účesy pro krátké vlasy.Péče a úprava je velmi jednoduchá a rychlá. Jeden sestřih se dá pomocí laku nebo gelu upravit do různých tvarů a získat tak originální vzhled. Účesy jsou variabilní a nabízí velké množstí úprav a střihů, což preferuje mnoho žen. V současné době jsou krátké vlasy velmi žádané a dalo by se říct, že jsou módním hitem. Krátké vlasy dávají možnost vyniknout Vašim šperkům, jako jsou různé náhrdelníky, náušnice, či sponky ve vlasech. Dávají také možnost vyniknout rysům a tvarům Vašeho obličeje. Je proto důležité si uvědomit, že nejsou nejlepší volbou pro každou ženu. Dálší účesy pro krátké vlasy najdete níže.

Účesy pro krátké vlasy rady

Připravil jsme pro vás šest krátkých rad, které vám pomohou když budete vybírat účesy pro krátké vlasy. Je důležité znát alespoň základní zákonisti abyste vybrali správné účesy pro krátké vlasy.

1) Krátký účes není příliš vhodný pro ženy s kulatým obličejem a ženy problematickou pletí, protože dává ještě více vyniknout jeho tvarům a rysům. Doporučuje se především pro ženy s jemnou pletí a oválným obličejem. Pak už stačí zvolit účesy pro krátké vlasy.

2) Pokud se bojíte radikální změny a vlasy nechcete sestříhat na krátko rovnou, raději volte setřihávání postupné. Zjišťujte, co se Vám nevíce líbí a co k Vám nejlépe sedí.

3) Nejoblíbenějším střihem je krátké mikádo či mikádo vsrtvené. . Klasický vzhled mikáda je založen na téměř stejné délce vlasů a rovném střihu. Následně lze mikádo různě upravovat, například vytáčet konečky vlasů dovnitř či ven, účes rozcuchat nebo ho uhladit. Uhlazené, jemné mikádo je vhodné především do společnosti, rozcuchané na vše ostatní. Prostě mikádu je skvělé pro účesy pro krátké vlasy.

4) Volba ofiny může velmi ovlivnit vzhled účesu a o krtátkém účesu to platí dvojnásob. Rovné sestřihávání ofinky už není tak časté, ženy dávají přednost šikmému sestřihu a pěšince na straně. Rozhodně to ale neznamená, že rovný sestřih vyšel z módy. Je možné s ním dosáhnout ještě lepšího vzhledu, než s šikmým sestřihem. Takže pozor na ofinu když vybíráte účesy pro krátké vlasy.

5) Barvu vlasů volte takovou, která se bude nejlépe hodit k Vašemu účesu a obličeji. Opět platí pravidlo, že je lepší vlasy ztmavit, než zesvětlit.

6) Nezapomeňte, že ani ten nejhezčí účes nesplní svůj účel, pokud se o svoje vlasy dostatečně nestaráte. O krátké vlasy se nemusíte tolik starat, ale přesto doporučujeme používat nejen šampón, ale i výživný balzám. Vlasy jsou ohrožovány řadou nežádoucích vlivů . Je dobré se proti nim bránit a dodat vlasům vše co potřebují

Účesy pro krátké vlasy fotogalerie

Účesy pro krátké vlasy můžete ve fotogalerii, která je udělaná jako video. Najdete tam skvělé Účesy pro krátké vlasy a určitě si vyberete.

Účesy pro krátké vlasy 1