Účesy pro polodlouhé vlasy jsou obecně nejčastěji používaným typem účesu. Jak již název (Účesy pro polodlouhé vlasy) vypovídá, je to kompromis mezi dlouhými a krátkými vlasy. Na polodlouhé vlasy se hodí téměř každý účes, máte tedy možnost experimentovat, jak chcete. Ale nezapomeňte – všeho jen s mírou. Volbu sestřihů ovlivňuje obličej (barva, tvar, rysy) a vlasy (především jejich délka a kvalita). Polodlouhé vlasy jsou velmi praktické a většinou není potřeba je nějak zvlášť upravovat. Vše záleží jen na Vás. Kolik vlasům věnujete času, se odrazí na tom, jak vypadají a také jak je hodnotí Vaše okolí. Pokud nemáte zrovna dostatek času, bude pro Vás tou nejlepší volbou svázat vlasy do culíku. Není to ten nejhezčí účes, ale přechodně určitě postačí. Dále si představíme další účesy pro polodlouhé vlasy.

Účesy pro polodlouhé vlasy rady

Připravily jsme pro vás rady pro účesy pro polodlouhé vlasy. Tyto rady vám usnadní posléze situaci, když budete chtít zkusit nové účesy pro polodlouhé vlasy. Alespoň tyto poučky je dobré pro účesy pro polodlouhé vlasy znát.

1) Nejčastěji používaný účes pro polodlouhé vlasy je mikádo. Klasický vzhled je založen na téměř stejné délce vlasů a rovném střihu. S mikádem lze experimentovat a různě vytáčet konečky vlasů dovnitř či ven nebo ho jinak upravovat. Je to skvělý účes pro účesy pro polodlouhé vlasy.

2) Mezi populární účesy patří také vrstvený střih. Ten dodává účesu především objem, vše záleží na tom, zda volíte vrstvení kudrnaté či rovné. Vrstevnatý sestřih je hodně oblíbený mezi účesy pro polodlouhé vlasy.

3) V závislosti na tvaru obličeje volte pěšinku buď uprostřed nebo do strany. U polodlouhých vlasů je volba pěšinky na Vás. Pravidla, která by přesně určovala jak pěšinku nosit nejsou přesně určena, proto zjistěte, co se k Vašemu obličeji nejlépe hodí. Pěšinka patří mezi zajímavý účesy pro polodlouhé vlasy.

4) Účes opět můžete doplnit ofinkou. Záleží na Vás, zda zvolíte dlouho, krátkou, rovnou, šikmou, schovanou za ušima či geometricky tvarovanou. Nezapomeňte, že ofinky v účesu mají za úkol vytvořit dojem plnosti.

5) Po přidání vhodné barvy určitě vznikne jedinečný účes, který se na první pohled zalíbí nejen Vám. Barevné odstíny jsou důležité zejména pro ženy, které mají vlasy řidší. Při správné volbě odstínu jim můžete opticky dodat plnost a šmrnc. A může osvěžit i účesy pro polodlouhé vlasy.

Účesy pro polodlouhé vlasy fotogalerie

Účesy pro polodlouhé vlasy 1

Účesy pro polodlouhé vlasy 2